AYSAD Kalite Politikası, Vizyonu, Misyonu

KALİTE POLİTİKAMIZ, VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ

AYSAD KALİTE POLİTİKASI

AYSAD, Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayii’ nin nitelikli girişimcilerini bir şemsiye altında toplamak, üyeleri arasında dayanışma temeline dayalı işbirliği platformu oluşturmak, üyelerini ulusal ve uluslararası düzeyde temsil etmek amacıyla kurulmuş ve bu kalite politikası doğrultusunda gelişimini sürdürmek için;

— Yasal düzenlemeler ve üyelerinin gelişen kalite taleplerini izlemek;

— Yeni gelişmelere uyum sağlamak için hedefler belirlemek ve gereken kaynakları temin etmek;

— Kalite yönetim sisteminin yürürlükte olan şartlarına uyarak, hedeflerimize hizmet doğrultusunda her kuralı ve yöntemi sürekli sorgulayarak güncel ve etkin hale getirmek, kalite politikamızın temel ilkesi olarak benimsenmiştir.

Kalite politikamızın etkinliğinin, AYSAD çalışanları ve üyeleri tarafından anlaşılmasına ve benimsenmesine bağlı olduğunun bilincinde olan AYSAD Yönetim Kurulu, bu ortamı sağlamakla ve sürekli iyileştirmekle yükümlüdür.

Kalite sisteminin kurallarına uyulduğunu sürekli izlemeyi, değişen durum ve koşullara uygun olarak sistemi geliştirmeyi, AYSAD yönetim kurulu adına taahhüt ederim.

AYSAD’ ın Vizyonu

Nitelikli girişimcilerden oluşan; ilgili geniş bir kitleyi şemsiyesi altında toplayan; Türk Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayi’ nin temsilcisi olan;
Üyeleri arasında işbirliği ve dayanışma sağlayan;
Üyelerinin ve sektörün uluslararası ilişkilerini geliştiren;
Ülke ve sektör sorunlarında öncü, yönlendirici, çözüm üreten;
Üreticiye, piyasaya arz’a kadar olan dönemde bilimsel ve teknik kurallar çerçevesinde sonsuz özgürlük tanınması yolunda çalışan, Üniversitelerle ve eğitim kurumlarıyla her alanda işbirliği içinde olan;
Ulusal ve uluslar arası imaj güçlendirme çalışmaları yapan;
Uluslararası platformlarda Türkiye adına sektörel çalışmalar yapan;
AB ile uyum sürecini tamamlamış, bürokrasiyi en aza indirmiş bir Türkiye hedefi doğrultusunda öncülük eden;
kurum konumunu, üyelerine ve topluma yararlı çalışmalar yapan bir sivil toplum kuruluşu olarak, sürdürülebilir bir gelişme ile geleceğe taşımaktır.

AYSAD’ ın Misyonu

AYSAD, Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayii’ nin öncü ve yenilikçi girişimcilerini dayanışma temelinde bir araya getiren; onları ulusal ve uluslararası platformlarda temsil eden bir kurum olarak, üyelerine küresel rekabete yönelik eğitim, enformasyon, organizasyon ve strateji desteği sağlar.
AYSAD, asansörlerin, yürüyen merdivenlerin ve bunlarla ilgili aksamın daha emniyetli ve kaliteli olarak piyasaya arz edilmesi için çalışmalar yapar. Bu çerçevede; Resmi Kurumlarla işbirliği içinde olur, onlara bilgi desteği verir, çalışmalara katılır. Mevzuatta oluşan gelişmeleri tüketicilere ve diğer sivil toplum kuruluşlarına duyurmak için çalışmalar yapar.

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist